Spoštovani vodja oziroma krmar posadke,
 
obveščamo te, da je regata Poetovio Cup 2020, zaradi nepredvidljive situacije okoli COVID-19, prestavljena na  27. do 29. 9. 2020. Izhodišče regate ostaja otok Murter na Hrvaškem.

Prijateljski navtični klub JK Odisej iz Ljubljane nam je dovolil, da se jim pridružimo na v tem terminu že planirani njihovi 29. regati za prehodni pokal JK Odisej – 2020.

Razpis za skupno regato bomo objavili najkasneje do konca maja 2020.

Vaša prijava na Poetovio Cup 2020 je veljavna tudi za jesenski termin v kolikor ni sprememb. Prosimo samo za ponovno potrditev po elektronski pošti.

V primeru, da ste že prijavljeni na obe regati (Poetovio Cup 2020 in 29. regato za prehodni pokal JK Odisej – 2020) ali se regate v jesenskem terminu ne nameravate udeležiti, nam le-to prosim čim prej sporočite na elektrosnki naslov ter pripišite, kaj želite storiti z že vplačano prijavnino:

  • prenos že vplačane prijavnine za regato Poetovio Cup 2021, ki bo od 8. do 11. 4. 2021 ali
  • vračilo že vplačane prijavnine za regato Poetovio Cup 2020, s pripisanimi podatki za nakazilo.

Vašo potrditev oziroma odločitev pošljite na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Za dodatne informacije kličite na mobilni telefon: 041 441 659 (Simona).
 

Rezervacija plovil
 
Zakupljenih in že najetih plovil (First 35 in B41) žal ne bo mogoče v veliki meri koristiti v jesenskem terminu regate. Sprememba termina najema ali najetega plovila je možna samo v okviru istega končnega čarter podjetja.

Prosimo, da vsaka posadka, ki ima najeto plovilo za Poetovio Cup 2020 preko dobavitelja plovil SailCity, le-temu čim prej sporoči:

  • ali želi koristiti najeto plovilo individualno v prostem terminu v letu 2020, ki ga dogovori posamično kadarkoli s SailCity-jem;
  • ali želi zamenjati najeto plovilo z enim izmed možnih prostih plovil za regato v jesenskem terminu od 26. 9. do 3. 10. 2020 – glej prilogo trenutno prostih plovil in pogojev najema za Poetovio Cup 2020 jeseni (na tej povezavi). Trenutna ponudba plovil velja do 27. 3. 2020;
  • ali želi spremembo datuma najema na enakem plovilu in pod istimi pogoji za regato Poetovio Cup 2021, ki bo od 8. do 11. 4. 2021;

 
Vaš odgovor oziroma odločitev glede najetih plovil pošljite čim prej na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ali na mobilni telefon 041 359 505.
 
Organizator regate je tudi že zakupil 10 enakih plovil tipa First 35 in 15 enakih plovil tipa Bavaria 41 pod enakimi pogoji kot letos za regato Poetovio Cup 2021, ki bo od 8. do 11. 4. 2021.
 
Ostanite zdravi in kmalu se spet vsi vidimo na morju!
 
Samo Bauman,
predsednik OO regate Poetovio Cup 2020


POETOVIO CUP 2019
YC BIOGRAD BIOGRAD
11.04.2019 - 14.04.2019

 

GENERAL RESULTS Class : FIRST 35 Discards : 1

 

Pos Sail nr. Bow Class Yacht Skipper Club 1 2 3 4 5 Points
1 29 1 FIRST 35 TAURUS MIHA PUCNIK NAUTIC CLUB ROGLA 3 1 3 2 1 7
2 23 4 FIRST 35 SAGGITARIUS ELVIS STEMBERGER JKO STALNO PRIPRAVLJENI 1 5 1 3 2 7
3 26 6 FIRST 35 LEO MARKO MARINCEK JKO 42 4 2 2 1 3 8
4 25 2 FIRST 35 AQUARIUS BOSTJAN PODOBNIK JKO LPFK 2 11
DNF
7 4 4 17
5 27 5 FIRST 35 CAPRICORN SEBASTIJAN STRASEK KAPLJICA 5 3 6 7 6 20
6 31 7 FIRST 35 LIBRA DAMJAN MIKLAVC PREBRISANI 10 4 4 6 10 24
7 30 8 FIRST 35 ARIES TOMAZ PLESTENJAK JKO SPECTRUM 64 6 8 5 8 5 24
8 28 3 FIRST 35 SCORPIO GREGOR GREGOREC TUNA SAILING TEAM 7 7 8 5 7 26
9 24 9 FIRST 35 VIRGO BORUT DRNOVSEK BARE METAL SEILORS 9 6 9 10 8 32
10 22 10 FIRST 35 GEMINI JANKO LAH JKO DOBROVOLJCI 8 9 10 9 9 35
(c) Cyber Altura Crucero -   Version ORC 5.0 KHDH-HH7J Date : 13/04/2019       15:36:37  

 

POETOVIO CUP 2019
YC BIOGRAD BIOGRAD
11.04.2019 - 14.04.2019

 

GENERAL RESULTS Class : ORC E Discards : 1

 

Pos Sail nr. Bow Class Yacht Skipper Club 1 2 3 4 5 Points
1 45 22 ORC E HOPE SLAVKO GREGOREC TELEM 7 4 2 2 2 10
2 34 30 ORC E GOOGLE ANREJ LAZAR BELI POZEJDONI 5 1 17
DNS
5 1 12
3 35 24 ORC E FIDES LJUBO ZNIDAR MALEZER POLZELA 2 6 1 3 7 12
4 40 33 ORC E BLACK JACK ANDREJ BRELICH ZAKON-CI 1 5 3 6 5 14
5 37 17 ORC E SILENTE ROK KOLARIC TURCAN-PODMLADEK 6 3 5 4 6 18
6 44 18 ORC E TARTARUGA ANITA KEK LJUBEC WHY NAUT 9 2 17
DNS
1 9 21
7 39 29 ORC E HIPERION ZORAN MALOVIC MORSKI JEJZI 4 9 6 11 4 23
8 42 15 ORC E ANTARES JAN VID LAH PRIMA 8 11 7 10 3 28
9 47 32 ORC E NIKA 1 DARKO SERUGA NIKA 1 3 7 11 8 11 29
10 38 28 ORC E BLACK WIDOW ANDREJ GREIF COMTRON 11 8 4 7 10 29
11 33 16 ORC E ESCAPE STJEPAN VULETIC ZEROX 10 10 14 14 8 42
12 1 14 ORC E CAPTAIN AMERICA TOMAZ KRAJNC SERVO 16 12 8 13 13 46
13 41 37 ORC E IRON MAN SAMO BAUMAN MANAGER CLUB PTUJ 13 15 12 9 12 46
14 36 12 ORC E PETRA PETER LADIC TURCANKE 15 14 9 12 14 49
15 43 41 ORC E EVITA MIRAN JEZA SAILING TEAM STAJERCI 12 16 10 15 15 52
16 46 13 ORC E TIME OUT EMIL MARTINSEK 3 BRIKS 14 13 13 16 16 56
(c) Cyber Altura Crucero -   Version ORC 5.0 KHDH-HH7J Date : 13/04/2019       15:36:59  

 

Spoštovani krmar ali vodja ekipe,
 
vabimo te na prvi sestanek krmarjev regate Poetovio Cup 2019, ki bo v četrtek, 4. 04. 2019, s pričetkom ob 18:00, v Gostilno Rozika, Slomškova ulica 7, na Ptuju.
 
Prosimo (v kolikor tega še niste storili), da nam najkasneje do 30. 03. 2019:

  • posredujete formalno izpolnjeno/ dopolnjeno Prijavo na regato in
  • plačate preostanek prijavnine.

Navodila za vplačilo prijavnine:

Znesek prijavnine: 210,00€ x [število članov posadke] – [že vplačana akontacija];  
Opis: Poetovio Cup - [Ime posadke];
TRR: SI56 6100 0001 3220 962, odprt pri Delavski hranilnici d.d., Ljubljana
Sklic: SI00 18-2019
Naziv: JK Poetovio, Bevkova 3, 2250 Ptuj

Prosimo, da se sestanka udeleži vsaj en član vaše posadke.

Informacije in prijave se zbirajo na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 
Vse objave so tudi na: www.ptujcanka.si.
  
Veselimo se ponovnega druženja z vami!


Hvala in lep pozdrav,
 
Organizacijski odbor regate Poetovio Cup 2019

 

Spoštovani,  

vabljeni na regato Poetovio Cup 2019, ki bo potekala med 11. in 14. aprilom 2019, z izhodiščem med otokom Murter in Šibenikom na Hrvaškem.

Na spodnji povezavi je objavljen razpis regate in prijavni obrazec:

RAZPIS ZA REGATO POETOVIO CUP 2019

PRIJAVNI OBRAZEC


Tekmovalo se bo na dveh monotip jadrnicah: First 35 in Elan 40 Impression.

Organizator regate je zakupil 10 enakih jadrnic Beneteau, First 35 in 10 enakih jadrnic Elan 40 Impression. 

Za najem plovila in vse ostale informacije glede plovil se prosim obrnite na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ali na mobilni telefon 041 359 505.

Prijave in plačila zbiramo do 30. 3. 2019 oziroma do zasedbe prostih mest. Organizacijski odbor regate si dovoljuje omejitev ali razširitev števila posadk. 

Prijavo pošljite na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Informacije dobite na mobilni številki: 041 441 659 (Simona).


Lep jadralski pozdrav!

 

 

Razred B40

#

NO

Ime ekipe

Skiper

Tip barke

Ime barke

Razred

1. plov

2. plov

3.plov

4.plov

5.plov

skupaj

1

10

Why Naut

Anita Kek Ljubec

Bavaria 39

Tartaruga

B40

2

1

11

5

2

10

2

35

Morski jejži

Zoran Malovič

Bavaria 40

Prima

B40

1

6

1

8

5

13

3

29

Zerox

Stjepan Vuletić

Bavaria 40

Živa

B40

21

5

4

2

4

15

4

22

Bare Metal Sailors

Borut  Drnovšek

Bavaria 40

Buga

B40

21

9

2

4

3

18

5

37

Felnar 1 Servo

Tomaž Krajnc

Bavaria 40

Aida

B40

21

3

7

10

1

21

6

13

Piter - Moskva

Vladimir Nevski

Bavaria 40

Slava

B40

21

8

3

6

8

25

7

17

Zakon-ci

Andrej Brelih

Bavaria 40

Vuga

B40

21

2

9

1

13

25

8

14

JKO - Z Vetrom

Milan Grad

Bavaria 40

Perun

B40

21

13

6

3

7

29

9

15

Felnar 2 Prisežem

Aljoša Drašler

Bavaria 40

Morana

B40

21

4

12

12

10

38

10

33

Manager klub Ptuj

Samo Bauman

Bavaria 40

Allegro

B40

21

7

8

9

18

42

11

26

JKO Sušca

Stane Hrvat

Bavaria 40

Arieta

B40

21

11

5

15

14

45

12

41

Prima

Ivan (Janvid) Lah

Bavaria 40

Joy

B40

21

17

10

14

6

47

13

23

Buran

Vadim Rumyantsev

Bavaria 40

Andante

B40

21

15

18

7

9

49

14

36

Comtron

Andrej Greif

Bavaria 40

Stribog

B40

21

10

16

16

11

53

15

30

Beli Pozejdoni

Andrej  Lazar

Bavaria 40

Vesna

B40

21

14

14

13

12

53

16

32

Sailors from Moscow river

Dmitrij Samoylov

Bavaria 40

Svarog

B40

21

12

13

17

16

58

17

28

Talum

Miran Jeza

Bavaria 40

Veles

B40

21

18

15

18

15

66

18

16

Swamp Tigers

Silvo Pleško

Bavaria 40

Nia-Nya

B40

21

19

21

11

17

68

19

12

Nika 1

Darko Šeruga

Sun Odyssey 37

Nika1

B40

21

16

17

19

19

71

20

24

Bartog

Bojan Jerman

Bavaria 40

Hope

B40

21

21

21

21

21

84

/

18

JKO Black magic

Srečko Škrlec

Elan 33

Black Magic

/

-

-

-

-

-

-

 

Razred First 35

#

NO

Ime ekipe

Skiper

Tip barke

Ime barke

Razred

1. plov

2. plov

3.plov

4.plov

5.plov

skupaj

1

9

JKO LPKF

Boštjan Podobnik

First 35

Virgo

First 35

1

1

2

. 4 .

3

7

2

4

JKO - 42

Marko Marinček

First 35

Sagitarius

First 35

3

5

3

1

5

12

3

10

Kapljica

Sebastijan Strašek

First 35

Gemini

First 35

2

3

1

8

8

14

4

8

Tuna Sailing Team

Gregor Gregorec

First 35

Aries

First 35

7

4

4

6

2

16

5

1

Flaška

Maks Vrečko

First 35

Taurus

First 35

5

6

6

7

1

18

6

5

Top avtomobili

Smiljan Simerl

First 35

Capricorn

First 35

8

2

7

5

6

20

7

3

JKO Spectrum

Luka Renko

First 35

Scorpio

First 35

6

9

9

2

4

21

8

7

Maltezer Polzela

Ljubo Žnidar

First 35

Libra

First 35

4

7

5

10

9

25

9

6

Lucky Ladies, JD Maltezer

Damjan Miklavc

First 35

Leo

First 35

9

8

10

3

7

27

10

2

Telem

Slavko Gregorec

First 35

Aquarius

First 35

10

10

8

9

10

37

 

Razred Ženske ekipe

#

NO

Ime ekipe

Skiper

Tip barke

Ime barke

Faktor

1. plov

2. plov

3.plov

4.plov

5.plov

skupaj

1

6

Lucky Ladies, JD Maltezer

Damjan Miklavc

First 35

Leo

0,9667

1

(3:44:55)

1

51:20

1

2:27:20

1

22:04

1

1:27:20

4

2

10

Why Naut

Anita Kek Ljubec

Bavaria 39

Tartaruga

0,8741

2

(4:06:30)

2

59:22

2

2:48:11

2

28:02

2

1:40:29

8

3

41

Prima

Ivan (Janvid) Lah

Bavaria 40

Joy

0,8746

5

/

4

1:17:11

3

2:48:13

3

29:57

3

1:44:44

13

4

32

Sailors from Moscow river

Dmitrij Samoylov

Bavaria 40

Svarog

0,8746

5

/

3

1:13:19

4

2:49:10

4

30:10

4

1:57:21

15